PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35454}

Show

6,3 39 017
ocen
6,3 10 1 39017
5,2 16
ocen krytyków
Show
powrót do forum filmu Show

Film jest jednym z najlepszych polskich filmów. Na początku nei chciałem oglądać, ale jak zacząłem, to nie mogłem przestać. Film pokazuje wiele różnych prawd, ale czemu zawsze muszą dać nagość do filmu? Trochę z tym przesadzili, ale trza przyznać, że film świetny.
Dodatkowo nikt nie mówi o przesłaniu na końcu,

[SPOILER] bo przecież prawdopodobnie nikt kto został na wyspie nie przeżyje, przecież ci dwaj, co chcieli zabić Czarka wieźli ze sobą broń by zniszczyć wyspę, więc prócz pokazania, że "telewizja kłamie" i przemiany pokazuje, że czasem lepiej odpóścić, i że człowiek pomimo tego, że myślimy iż go znamy, może być zupełnie inny. [KONIEC SPOILERA]

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

A "Show" jest według ciebie, debilu, filmem dla dzieci?

ocenił(a) film na 8
Max66

Gdy dorośniesz, puści Ci się pierwszy wąs i zrozumiesz, że nieelegancko jest kogoś obrażać, nawet anonimowo, to daj znać. Mam ciekawsze rzeczy do roboty, niż odszczekiwać się w tego typu jałowych "dyskusjach". Ode mnie to tyle. Miłego dnia.

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

Przecież dokładnie to właśnie, idioto, robisz.
Myślisz, że dlaczego tu zajrzałem? Właśnie dlatego, że powiadomienia fw przysłały mi mailem informację, że pewien ciul o ksywce JackHolborn odszczekuje mi się w chamski sposób - a ja nigdy chamstwa nie puszczam płazem.
A dla twojej, matole upośledzony, informacji - wąsa noszę od 1981 roku.

ocenił(a) film na 10
DreamerDream

Za tymi co wieźli broń żeby wysadzić wyspę jechał wóz transmisyjny który ich nagrywał!! SHOW MUST GO ON…

ocenił(a) film na 7
DreamerDream

Akurat tutaj nagość jakoś nie kłuła w oczy, ot kilka ładnych par piersi. W polskim kinie chyba najobrzydliwsze są sceny seksu w filmach Smarzowskiego. Czysta patologia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones