PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35454}

Show

6,3 39 017
ocen
6,3 10 1 39017
5,2 16
ocen krytyków
Show
powrót do forum filmu Show

Ja rozumiem, że Filmweb zakwalifikował ten film jako komedię sensacyjną, niemniej
śmiało można mówić, że produkcja ma też w sobie dużo z kryminału i thrillera (to jest taka
moja prywatna teoria, że "Show" jest najlepszym polskim thrillerem którego nareszcie nie
musimy się wstydzić będąc jako Polska bardzo słabym przedstawicielem tego gatunku
filmowego). Produkcja jest szalenie emocjonująca i interesująca, ciągle budujące napięcie,
element niepewności i całe mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji z równie pasjonującym i
nieoczekiwanym finałem. Bardzo dobrze zagrany film, aktorzy staneli na wysokości zadania.
Cezary Pazura także w doskonałej formie. Dlatego też ciężko jest mi zrozumieć tak
skandalicznie niską ocenę ogólną tej produkcji na portalu. To chyba nienajlepiej świadczy o
tych, którzy do takiego stanu rzeczy konsekwentnie doprowadzili. Film absolutnie godny
polecenia.

użytkownik usunięty
poland7

Podpisuję się pod tym. Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 8
poland7

nic więcej do dodania

ocenił(a) film na 9
poland7

Ja też się podpisuję. Przez 1/4 filmu myślałem, że to coś w rodzaju "Big Brother-a". Przez kolejne 2/4, że scenariusz ukradli z serii "Krzyk". A ostatnia 1/4 to był dla mnie szok. Nigdy bym się nie spodziewał takiego zwrotu akcji w Polskim kinie. Polecam fanom thrillerów. [PS:(info dla panów) Są w tym filmie kobiety od pasa w górę nagie :)) I do tego najpiękniejsze {bo Polki}] :)) POLECAM

ocenił(a) film na 9
poland7

racja

ocenił(a) film na 7
poland7

Polskie produkcje mają zazwyczaj obniżoną ocenę na FW. Już nawet na to nie patrzę...
Film naprawdę dobry. Wczoraj odświeżyłam go sobie po latach a i tak mnie momentami zaskoczył :) Oglądałam go już jak byłam młodsza i niektórych scen nie pamiętałam. Być może nie obejrzałam w całości bo zawsze leciał późno w nocy i pewnie przysnęłam :)
Dodam, że pora dnia (noc) daje dużo do klimatu w tym filmie :) W dzień lepiej go nie ruszać.

poland7

10/10? no sorry ale arcydziełem bym tego nie nazwał...
pomysł może i ciekawy ale wykonanie co najwyżej średnie. dlatego ocena 6/10 to max co moge dać. fabuła ciekawa, gra aktorów (większości) przeciętna, trochę czerstwych żartów. Nawet wyskakujące w najmniej spodziewanych momentach czyczki nie podwyższą mojej oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones